RE/MAX Stability

Historie

RE/MAX, to není jen nejúspěšnější síť realitních kanceláří po celém světě, ale také váš partner při hledání nového domova.

Historie kanceláře RE/MAX Stability

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Pellentesque arcu. Integer pellentesque quam vel velit. Vestibulum fermentum tortor id mi. Integer lacinia. Sed ac dolor sit amet purus malesuada congue. Nullam sit amet magna in magna gravida vehicula. Nulla est. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam.

Vivamus porttitor turpis ac leo. Etiam sapien elit, consequat eget, tristique non, venenatis quis, ante. Nam quis nulla. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt. Praesent id justo in neque elementum ultrices. Et harum quidem rerum facilis est et expedita distinctio. Quisque tincidunt scelerisque libero. Aenean fermentum risus id tortor.

Cras pede libero, dapibus nec, pretium sit amet, tempor quis. Nunc auctor. Aliquam erat volutpat. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Nam sed tellus id magna elementum tincidunt. Nunc tincidunt ante vitae massa. Phasellus faucibus molestie nisl. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Aenean placerat. Praesent dapibus.

 

Kontaktovat kancelář

*
*
*
*
fname: fullname:

Historie RE/MAX

RE/MAX, to není jen nejúspěšnější síť realitních kanceláří po celém světě, ale také váš partner při hledání nového domova. Za našimi znalostmi stojí více než 45 let praxe a také výjimečný člověk, Dave Liniger, který se v roce 1973 rozhodl změnit realitní byznys. To, co začalo jako odvážný plán na změnu rozdělení vydělaných provizí z prodeje mezi makléře a majitele realitních kanceláří, se stalo převratnou novinkou, která způsobila skutečnou revoluci a změnila jednou provždy pohled na realitní byznys. Dave i jeho žena Gail prosadili spravedlivější dělení provizí a umožnili tak uspět jak makléřům, tak majitelům. Svou koncepci nazvali RE/MAX, akronym pro „real estate maximums“, a jejich sázka na inovativní přístup se vyplatila, v současné době má síť RE/MAX více než 140 000 makléřů po celém světě.

1973Založení společnosti
1976RE/MAX má již 100 makléřů
1977RE/MAX expanduje do Kanady
1978První let horkovzdušného balónu s nápisem RE/MAX, který se stává zároveň i logem firmy
1986RE/MAX má 10 000 makléřů a 1 000 kanceláří
1987RE/MAX se stává jedničkou v USA
1991Expanze do Karibiku
1992Expanze do Mexika
1994Spuštění vlastní satelitní televize RE/MAX pro severoamerickou síť poboček
1995Expanze do jižní Afriky, Evropy a Izraele
1996RE/MAX získává cenu „Franchise Relations Awards“ udělovanou americkým časopisem Income Opportunities pro nejlepší franšízingovou společnost
2004RE/MAX má 100 000 makléřů
2005RE/MAX vstupuje do České republiky
2006RE/MAX vstupuje na Slovensko
2007Expanze do Číny
2011RE/MAX se stává jedničkou na českém realitním trhu
2019RE/MAX má celosvětově 7 900 kanceláří
2021Stává se nejznámější realitní značkou v Evropě

RE/MAX na českém trhu

RE/MAX vstupuje na český trh v dubnu roku 2005 a jako první na místním realitním trhu zavádí etický kodex, reklamační řád a garanci kvality služeb. Navazuje tak na tradici celosvětového pojetí skutečně kvalitních služeb se zárukou.

2005RE/MAX vstupuje do České republiky
2006RE/MAX vstupuje na Slovensko
2007Zavedení institutu nezávislého ombudsmana
2008RE/MAX má již 100 realitních kanceláří v České republice
2009Zavedena povinná certifikace všech makléřů RE/MAX
2012RE/MAX otevírá specializované kanceláře Collection a Commericial pro luxusní a komerční nemovitosti
2014RE/MAX navazuje spolupráci s Nadací Terezy Maxové
2015Vstup do Asociace realitních kanceláří
2017RE/MAX otevírá vzdělávací realitní Akademii v Praze
2017RE/MAX potřetí za sebou obhajuje ocenění SUPERBRANDS
2018RE/MAX obhajuje ocenění SUPERBRANDS
2019Již popáté obhajuje ocenění SUPERBRANDS
2019Založení RX FINANCE
2020Již pošesté obhajuje ocenění SUPERBRANDS
2021RE/MAX je vyhlášen asociací ČAF Franšízou roku

Horkovzdušné balóny

Symbol RE/MAX patří mezi nejznámější a nejlépe rozpoznatelná loga v USA. Jeho historie se začala psát roku 1978, kdy se jeden z regionální ředitelů rozhodl využít místního balónového festivalu a vyslat do vzduchu také jeden s logem RE/MAX a měl neuvěřitelný úspěch. O rok později se právě horkovzdušný balón stal symbol právě se rodící nadnárodní společnosti. V současné době čítá firemní „flotila“ více než 100 balónů, všechny jsou nezávisle vlastněny a provozovány nadšenci do balónového létání. Dva takové balóny létají s našimi klienty nad jejich budoucími domovy i v České republice.