RE/MAX Stability
Ing. Veronika Hrubá

Ing. Veronika Hrubá Makléř

Kontaktovat Nemovitosti Ing. Veronika Hrubá je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 05699363.

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5
Reference klientů

Specializace - typ zakázky

Prodej, pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, byty, domy, komerční nemovitosti, developerské projekty

Informace o makléři

Ing. Veronika Andrlová

Zkušenosti, praxe

Od mala jsem byla rodiči vedena k tomu, abych dělala věci naplno, kvalitně a s konkrétním cílem. Ačkoliv daná životní filozofie není z nejlehčích, považuji ji za plně funkční a držím se jí dodnes. I proto jsem se relativně nedávno vydala na dráhu realitní makléřky pod záštitou nejsilnější realitní sítě a značky RE/MAX. 

 

Od dětství jsem se věnovala modernímu pětiboji, ve kterém jsem se propracovala až do juniorské reprezentace a poznala, jak moc je v životě důležitá trpělivost, pracovitost, podpora ostatních i sebedůvěra, stejně jako to, jak skvělé je vidět, když se těžká a tvrdá práce promění v tížený úspěch. Po maturitě jsem se rozhodla studovat na České zemědělské univerzitě. Tam jsem kromě inženýrského titulu v oboru ekonomie a účetnictví získala i spousty cenných dovedností, spojených především s rychlou orientací, efektivitou a týmovou spoluprací. 

 

Následovaly pracovní zkušenosti spojené vesměs s vedením účetnictví menších či větších firem a nová životní role, které jsem se po narození dcery s radostí ujala. Život se mi sice extrémně zrychlil, ale i při té rychlosti jsem poznala, že se mi daří nadále řídit svůj život tak, jak si přeji a že moje silné stránky jsou především ve schopnosti organizovat, plánovat a dělat věci rychle, ale kvalitně. Když jsem pak 9 měsíců po porodu získala v Itálii bronzovou medaili v závodě série Iron Man, přemýšlela, jsem jak plně využít toho, co umím a velmi záhy jsem se rozhodla se pro kariéru u RE/MAX.

 

Pro reality jsem se nadchla a každému, kdo se rozhodne využít mých zkušeností k tomu, aby co nejlépe a bezstarostně prodal, pronajal či koupil svoji nemovitost, mohu garantovat maximální kvalitu v extrémní rychlosti a profesionalitě. Pokud se pro něco zapálím, jsem nezlomná a dosáhnu i takových cílů, které se mohou jevit na první pohled i jako nereálné.

 

Nabídka nemovitostí

Realizace

Reference

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Paní makléřka Veronika Hrubá mi zajistila prodej bytu k mé spokojeností. Oceňuji rychlost a spolehlivost.

Hodnocení: 5/5

Velmi profesionální přístup a perfektní servis po všech stránkách.

Hodnocení: 5/5

Naprostá spokojenost, paní Andrlová se o vše postarala a skvěle komunikovala. Pro nás proběhlo vše bez starostí.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Veronika je nejlepší makléřka, s kterou jsem kdy měla možnost spolupracovat. O nic jsem se nemusela starat, vše bylo velice pečlivě připravené, zorganizované. Její pracovní nasazení, energie a připravenost mě velice mile překvapila. Veronika zajistila bezproblémový a radostný pronájem nemovitostí. Nejen, že se nadále stará o nemovitost a její nájemníky, ale nadále komunikuje, radí se o všem s majitelem, a zajišťuje stoprocentí péči o nemovitost.

Hodnocení: 5/5
Načíst další reference

Kontaktní formulář

*
*
*
*
fname: lname: email: