RE/MAX Stability
Ing. Jana Číhalová

Ing. Jana Číhalová Makléř

Kontaktovat Nemovitosti Ing. Jana Číhalová je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 62126113.

Specializace - typ zakázky

Prodej, pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, byty, domy

Informace o makléři

PROFIL MAKLÉŘE

20 let zkušeností v oblasti bankovnictví a 10 let v poskytování finančních služeb. Propojení mých dosud nabytých zkušeností s oblastí realit v ČR, ale i v zahraničí přináší širší možnosti pro mé klienty. Obraťte se s důvěrou, ráda Vám pomohu a přispěji fundovanou radou.

V posledních  10 letech pracuji v oblasti financí pro konzervativní klientelu, kteří zhodnocují své volné prostředky v perspektivních oborech, především v nemovitostech a telekomunikační infrastruktuře.

Zvláště v dnešní době lidé hledají jistotu a chtějí se spolehnout na tradiční oblasti, které fungují a přináší stabilní výnos. Mnohým dává smysl jednotlivé typy investic kombinovat. Kromě uložených peněz v dobře fungujících finančních instrumentech se poohlíží i po hmotných investicích, kterými jsou právě nemovitosti. Za účelem bydlení za život investoval téměř každý, ale řada klientů má ve svém hledáčku pořízení investiční nemovitosti, která přináší stabilní výnos z jejího pronájmu.

Diverzifikovat lze nejenom na území České republiky. Investoři se ve stále větší míře soustředí i na lukrativní příležitosti  právě za hranicemi České republiky, ať už v rámci Evropy, a nebo dokonce i za hranicemi našeho kontinentu.

Jako racionálně uvažující vím, že takové pořízení nemovitosti či pozemku v perspektivní lokalitě může do budoucna přinést nejenom nadstandardní zhodnocení,  pasivní příjem ve formě pronájmu, ale i celou řadu nezapomenutelných zážitků z nejkrásnějších míst na Zemi, a nebo i klidný odpočinek na důchod.

Bez vzájemné důvěry nelze budovat byznys, ani rozvíjet budoucí vztah s klientem. Za sebe mohu na sto procent slíbit zodpovědnost, profesionalitu a spolehlivost  na poskytnuté služby, protože spokojený klient je největší odměnou a satisfakcí z dobře vykonané práce.

 

.
.

Nabídka nemovitostí

Kontaktní formulář

*
*
*
*
phone: fullname: email: