RE/MAX Stability

O nás

Naše zkušenosti jsou vaše výhoda. I proto se snažíme v naší kanceláři vytvářet takové zázemí pro práci a další edukaci našich realitnách makléřů, aby pro své klienty mohli co nejlépe naplňovat náš reklamní slogan: „RE/MAX - Realitní služby, jaké si přejete“.

O kanceláři

Představení realitní kanceláře

Naše realitní kancelář se nachází v srdci Modřan na Sofijském náměstí 3404/3 a byla založena v roce 2021, naše vize je být jedničkou v Praze 12 - žijeme tu s Vámi!

Představení konkrétního lokálního zaměření a poslání kanceláře

Vzhledem k naší poloze je naše zaměření jasné - chceme a budeme jednička pro Vaše realitní služby na celém území Prahy 12 a v jejím okolí, ale nejen tam. Naše priorita je spokojený klient, ať se nachází kdekoliv v České Republice!

Představení managementu z pohledu jejich představy o řízení kanceláře a poskytování kvalitních realitních služeb pro potenciální i stávající klienty

Naši makléři se specializují nejen na Prahu 12. Hledáme makléře, kteří hovoří a rozumí jazyku našich klientů. Společně dosahujeme velmi dobrých výsledků a spokojený klient je naprostá priorita.

Řídíme se třemi základními pravidly:

 1. Nelhat
 2. Nekrást
 3. Milovat svou práci

Těšíme se na společnou práci a společný růst!

Honza a tým Stability

Jan Pech

 

 

Kontaktovat kancelář

*
*
*
*
phone: lname: fullname: fname: email:

O RE/MAX Česká republika

Mise RE/MAX ČR

Stavíme na celosvětovém úspěchu společnosti RE/MAX v obchodu s nemovitostmi. Strategicky a dlouhodobě budujeme silnou pozici této společnosti v České republice.

Vysokou profesionalitou a etikou našich makléřů a kanceláří překonáváme očekávání zákazníků a pozitivně ovlivňujeme způsob obchodování na českém realitním trhu.

Spolu s našimi partnery, dodavateli a akcionáři tvoříme silný tým, který má společný zájem maximálně uspokojovat potřeby zákazníků v obchodu s nemovitostmi.

Budujeme dlouhodobé a korektní vztahy s našimi zákazníky, místní komunitou, obchodními partnery a kolegy, protože lidé a mezilidské vztahy jsou pro nás v obchodě mimořádně důležité.

 

Hodnoty RE/MAX ČR

 • Dbáme na to, aby každý profitoval: zákazníci, makléři, majitelé i akcionáři – to je jediná cesta k trvalému a úspěšnému růstu.
 • Víme, že lidé jsou to nejdůležitější – každý problém se dá vyřešit, jestliže existuje tým těch správných lidí a přátel.
 • Garantujeme našim zákazníkům vysoce etické chování tím, že jednáme v souladu s RE/MAX Etickým kodexem a RE/MAX Reklamačním řádem.
 • Zaměřujeme se na potřeby našich zákazníků a řídíme se principy RE/MAX Zaručené spokojenosti zákazníků.
 • Dbáme na to, aby byl růst generován znalostmi a profesionalitou, proto se v obchodování řídíme RE/MAX profesionálními prodejními standardy.
 • Zaměřujeme se na jednoduchost, jasnou zodpovědnost a rychlost realizace prostřednictvím sdílení a opakovaného využití informací a zkušeností, protože dlouhodobě mohou na trhu obstát a vítězit jen ti rychlí.
 • S našimi kolegy a partnery jednáme vždy s důvěrou, úctou a respektem a budujeme vztahy založené na otevřené komunikaci, oddanosti a loajalitě.
 • Zaměřujeme se na perfektní realizaci těch správných věcí, protože víme, že někdy méně znamená více. Dbáme proto o podstatu věci, ne o prázdnou formu.