RE/MAX Stability

Pozemek ke stavbě 242m2, celková výměra parcely 841 m², v žádané, klidné části Mnichovic

Mnichovice mapa
5 000 000
Pozemek ke stavbě 242m2, celková výměra parcely 841 m², v žádané, klidné části Mnichovic Pozemek ke stavbě 242m2, celková výměra parcely 841 m², v žádané, klidné části Mnichovic Pozemek ke stavbě 242m2, celková výměra parcely 841 m², v žádané, klidné části Mnichovic Pozemek ke stavbě 242m2, celková výměra parcely 841 m², v žádané, klidné části Mnichovic Pozemek ke stavbě 242m2, celková výměra parcely 841 m², v žádané, klidné části Mnichovic Pozemek ke stavbě 242m2, celková výměra parcely 841 m², v žádané, klidné části Mnichovic Pozemek ke stavbě 242m2, celková výměra parcely 841 m², v žádané, klidné části Mnichovic Pozemek ke stavbě 242m2, celková výměra parcely 841 m², v žádané, klidné části Mnichovic Pozemek ke stavbě 242m2, celková výměra parcely 841 m², v žádané, klidné části Mnichovic Pozemek ke stavbě 242m2, celková výměra parcely 841 m², v žádané, klidné části Mnichovic Pozemek ke stavbě 242m2, celková výměra parcely 841 m², v žádané, klidné části Mnichovic
Zobrazit fotografie

Pozemek ke stavbě 242m2, celková výměra parcely 841 m², v žádané, klidné části Mnichovic

Pěkný, na jižní světovou stranu orientovaný, mírně svažitý pozemek, vhodný pro novou stavbu v žádaných Mnichovicích u Říčan. Na pozemku o celkové rozloze 841 m2 nyní stojí útulná, zděná budova - chata pro rodinnou rekreaci. Byl vypracován projekt pro její přestavbu, možno použít nebo se nechat inspirovat. Nyní je na pozemku původní podsklepená chata vystavěná na kamenné podezdívce o dispozici 2+1 s evidovanou výměrou 38 m2, která je zasazena do krásné přírodní scenérie. Ke stavbě přiléhá kryté zápraží - prosklená terasa - sloužící i jako letní jídelna o rozloze 8 m2, dále má předsíňku, kuchyňku, obývací místnost a ložnici přepaženou příčkami. Chata má na vstupu 3 schody, lze upravit bezbariérově. Pozemek, kde je chata umístěna má zahradu, se vzrostlou zelení. V centru zahrady je košatá třešeň, poskytující plody a stín, další zelení jsou okrasné a ovocné keře (rybízy) a udržovaná travnatá plocha. Na pozemku je ještě kolna a venkovní otevřené posezení. Vodu zajišťuje vlastní studna, lze se však připojit i k vodovodnímu řádu. Chata má zavedenu el. energii, vytápění je řešeno kamny na tuhá paliva, v místě je možné připojení i k plynové soustavě. Současné pozemky se ideálně hodí k výstavbě nové budovy - rodinného domu, celková zastavěná plocha z pozemku je v místě určena až do výše 40% z parcely, tedy 242,8 m2. Pro stavbu v případě zájmu jsou již navrženy plány od projektanta, které jsou součástí ceny. Pro novou stavbu by se hodilo vybudovat a využívat teplovodní čerpadlo nebo solární panely. Město kde se nemovitost nachází má Městský úřad, ZŠ, MŠ, Poštu, zdravotní středisko, obchody s potravinami, restaurace a překvapí i letním kinem. V 10 km vzdálených Říčanech je veškerá další občanská vybavenost. Nemovitost je vzdálena od Prahy 30 min. jízdy vozem. Dále vlakovým spojením ze zastávky nádraží Mnichovice do Praha Hl. nádraží, je to 40 minut a směrem do Benešova 24 minut jízdy. Od chaty na nádraží se jízdou dostanete za 4 minuty a pěší chůzí za 20 minut. Jedná se o klidnou, žádanou lokalitu Mnichovic, která byla již za první republiky vyhledávaným místem známých osobností, je ideální pro všechny věkové kategorie, především však pro mladé rodiny, vlastníky pejsků nebo osoby, které vyhledávají klid v přírodě. Sportovní vyžití naleznete ve vyhlášeném skiareálu Šibeniční vrch, kde si užijete sporty jako je lyžování, tenis, beach volejbal, squasch, ping-pong nebo bowling, pro děti je zde pěkné hřiště s lanovkou nebo kozí farma. Okolí chaty celkově nabízí pěkná místa pro vyjížďky na kole nebo procházky.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena pozemku: 5 000 000 Poznámka: Včetně provize a právního servisu Číslo nabídky: 314-NP00086 Obec: Mnichovice

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

5 000 000

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

fname:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Veronika Morávková
Veronika Morávková
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
email: phone:

Podrobné informace

Kategorie Pozemky
Druh pozemku Pro bydlení
Celková plocha m2 841
Voda Voda - studna
Odpad Septik
Plyn Individuální, plynovod
K dispozici od 01.06.2024
Umístění objektu Centrum obce
Elektřina Elektro - 230 V
Inženýrské sítě Vodovod, plyn, elektřina
Sítě Satelit, ostatní
Topení Lokální tuhá paliva, ústřední elektrické
Doprava Vlak, dálnice, silnice, MHD, autobus
Komunikace  
Datum nastěhování 01.06.2024
Vyhláška 264/2020 Sb.