RE/MAX Stability

Pozemek s farmou La Honda Vistas del Mar

Golfito mapa
$2 290 838,00
Pozemek s farmou La Honda Vistas del Mar Pozemek s farmou La Honda Vistas del Mar Pozemek s farmou La Honda Vistas del Mar Pozemek s farmou La Honda Vistas del Mar Pozemek s farmou La Honda Vistas del Mar
Zobrazit fotografie

Pozemek s farmou La Honda Vistas del Mar

Pozemek a farma v místě La Honda Vistas Del Mar je vzácným klenotem Pavones, který nabízí rozsáhlý výhled na oceán a zároveň se nachází v pěší vzdálenosti od surfu - v této oblasti skutečně výjimečná kombinace. Tato nemovitost se nachází v jednom z nejrychleji rostoucích měst a těží z nedávného vývoje, včetně nově vydlážděné silnice.

Užijte si pobřežní životní styl se snadným přístupem k nedalekým surfařským místům a nádherným kulinářským zážitkům ve vyhlášené restauraci "La Choza de Gaby", které jsou vzdálené jen pár kroků. Pohodlí sahá ještě dál, v pěší vzdálenosti se nachází také venkovský obchod.

Všestrannost farmy vyniká díky více než 100 metrům cesty před domem, která poskytuje možnost více vchodů nebo velké hlavní brány. Na pozemku se již nachází funkční ohrada pro dobytek, kromě základních inženýrských sítí, jako je elektřina a voda.

S více než šesti velkolepými pozemky pro přírodní domy nabízí pozemek řadu možností, ať už se snažíte vytvořit soukromé sídlo, nebo rozvinout okouzlující obytnou enklávu. Jeho potenciál se díky vynikající poloze a úchvatnému výhledu na světové úrovni rozšiřuje na úspěšné podniky, jako jsou byty nebo hotelový projekt. Staňte se svědky mnoha vln, které se ladně rozlévají od Pavonesu až po Pilon.

Surfaři i milovníci přírody si jistě vychutnají přítomnost 20metrového vodopádu, který zdobí hranici pozemku a ladně stéká dolů, aby vytvořil několik lákavých bazénů - oázu klidu.

Krajina farmy se může pochlubit harmonickou směsicí přírodních krás, která zahrnuje více než třetinu svěžích kravských pastvin doplněných lehce zalesněnými plochami. Zbývající část představuje podmanivou primární džungli, která vybízí k průzkumu a slibuje četné malebné stezky, po nichž se můžete ponořit do zázraků přírody.

Závěrem lze říci, že tato výjimečná farma nabízí lákavou kombinaci nádherného výhledu na oceán, blízkosti surfařských míst a místní občanské vybavenosti a potenciálu pro různý rozvoj. Ať už si představujete soukromé útočiště, nebo úspěšný komerční podnik, tato nemovitost představuje jedinečnou příležitost, jak si užít pobřežní život v jeho nejlepší podobě.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena pozemku: $2 290 838,00 Číslo nabídky: 314-NP00140 Obec: Golfito

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

$2 290 838,00

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

fullname: email: phone:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Ing. Jana Číhalová
Ing. Jana Číhalová
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
phone: fname: fullname:

Podrobné informace

Kategorie Pozemky
Druh pozemku Pro bydlení
Celková plocha m2 104393
K dispozici od 01.07.2024
Umístění objektu Samota
Inženýrské sítě Vodovod, elektřina
Datum nastěhování 01.07.2024
Vyhláška 264/2020 Sb.
Poloha zadaná inzerátem je obec