RE/MAX Stability

Ranč s rajským pohledem na moře - ideální jako developerský projekt

Golfito mapa
$1 201 417,00
Ranč s rajským pohledem na moře - ideální jako developerský projekt Ranč s rajským pohledem na moře - ideální jako developerský projekt Ranč s rajským pohledem na moře - ideální jako developerský projekt Ranč s rajským pohledem na moře - ideální jako developerský projekt Ranč s rajským pohledem na moře - ideální jako developerský projekt Ranč s rajským pohledem na moře - ideální jako developerský projekt Ranč s rajským pohledem na moře - ideální jako developerský projekt Ranč s rajským pohledem na moře - ideální jako developerský projekt
Zobrazit fotografie

Ranč s rajským pohledem na moře - ideální jako developerský projekt

Ranč s panoramatickým výhledem v Cuervito de Pavones se rozkládá na ploše 265 568 m2. Nabízí obrovskou příležitost pro odvážné investory na rozparcelování na menší pozemky a zahájení výstavby domů uprostřed panenské přírody a v rychle rostoucí oblasti s nedozírným potenciálem.
Pozemek je skutečným skrytým klenotem, kde se příroda snoubí s moderním komfortem a vytváří jedinečný životní zážitek.
Představte si, že se každé ráno probouzíte obklopeni přírodními krásami svěžích lesů a rozlehlých pastvin. Tato nemovitost nabízí rozsáhlé pastviny, ideální pro ty, kteří si chtějí užívat venkovského života nebo prozkoumat možnosti zemědělství či chovatelství.
Co však tuto nemovitost skutečně odlišuje, jsou její úchvatné výhledy. Z několika vyvýšených míst se můžete kochat nádherným zálivem Golfo Dulce s křišťálově čistou vodou. Každý západ slunce je mistrovským dílem přírody odehrávajícím se před vašima očima a poskytuje nepřekonatelnou vizuální podívanou.
Kromě jedinečného přírodního prostředí se tato nemovitost může pochlubit neocenitelnou výhodou: přístupem k pitné vodě v její spodní části. To zajišťuje spolehlivé zásobování vodou pro jakékoli budoucí projekty, které budete chtít realizovat, ať už se jedná o stavbu rezidence, rozvoj zemědělského podniku, vytvoření turistického projektu, jako je hotel, nebo prostě jen užívání si života v souladu s přírodou.
Navzdory svému klidu a soukromí má tato nemovitost strategickou polohu pouhou půlhodinu cesty od Playa Salea. To znamená, že si můžete užívat klid a pohodu své vlastní soukromé oázy a zároveň mít rychlý a snadný přístup k vyhlášeným plážím, turistickým atrakcím a vynikajícím surfařským místům.
Tato nemovitost vám nabízí možnost uniknout každodennímu shonu a ponořit se do světa přírodních krás a klidu. Je to vaše šance žít svůj sen o bydlení na pobřeží, obklopeni divokou krásou Cuervito de Pavones!

Zobrazit více Skrýt popis

Cena pozemku: $1 201 417,00 Číslo nabídky: 314-NP00137 Obec: Golfito

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

$1 201 417,00

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

email: lname:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Ing. Jana Číhalová
Ing. Jana Číhalová
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
phone: fullname:

Podrobné informace

Kategorie Pozemky
Druh pozemku Ostatní
Celková plocha m2 265568
K dispozici od 01.07.2024
Umístění objektu Samota
Inženýrské sítě Vodovod
Datum nastěhování 01.07.2024
Vyhláška 264/2020 Sb.
Poloha zadaná inzerátem je obec