RE/MAX Stability

Slunná zahrada 388 m2 na pěkném místě včetně stavební parcely 45 m2 v obci Bradlec u Mladé Boleslavi

Bradlec mapa
2 450 000
Slunná zahrada 388 m2 na pěkném místě včetně stavební parcely 45 m2 v obci Bradlec u Mladé Boleslavi Slunná zahrada 388 m2 na pěkném místě včetně stavební parcely 45 m2 v obci Bradlec u Mladé Boleslavi Slunná zahrada 388 m2 na pěkném místě včetně stavební parcely 45 m2 v obci Bradlec u Mladé Boleslavi Slunná zahrada 388 m2 na pěkném místě včetně stavební parcely 45 m2 v obci Bradlec u Mladé Boleslavi Slunná zahrada 388 m2 na pěkném místě včetně stavební parcely 45 m2 v obci Bradlec u Mladé Boleslavi Slunná zahrada 388 m2 na pěkném místě včetně stavební parcely 45 m2 v obci Bradlec u Mladé Boleslavi Slunná zahrada 388 m2 na pěkném místě včetně stavební parcely 45 m2 v obci Bradlec u Mladé Boleslavi Slunná zahrada 388 m2 na pěkném místě včetně stavební parcely 45 m2 v obci Bradlec u Mladé Boleslavi Slunná zahrada 388 m2 na pěkném místě včetně stavební parcely 45 m2 v obci Bradlec u Mladé Boleslavi
Zobrazit fotografie

Slunná zahrada 388 m2 na pěkném místě včetně stavební parcely 45 m2 v obci Bradlec u Mladé Boleslavi

Velice pěkné místo má útulnou zahradu s ovocnými stromy v obci Bradlec u Mladé Boleslavi. Parcela má evidovanou výměru 388 m2 z níž je 45 m2 stavební parcely na které stojí chatka. Zahrada má celodenní přístup slunce, vzrostlá zeleň podél oplocení poskytuje soukromí od sousedních parcel, umístěna je mezi běžnou zástavbu rodinných domů na okraji obce. Chata s číslem popisným má garáž, přízemí a první patro, ale není v úplně dobrém technickém stavu, její současné využití by bylo spíše dočasné. Stavební parcela se spíše hodí na stavbu novou tzv. formou obnovy stávající. Chatka je napojena na el. energii, dále je napojena na odpad prostřednictvím kanalizace, připojení na vodovodní řád je připraveno v blízkosti od budovy. Parcela je dobře přístupná, zahrada jenž leží výše v terénu, se nachází v místě s krásným rozhledem do okolí. Bonitou zahrady jsou plodící ovocné stromy - jabloně, meruňka a višeň, sbírají sluneční paprsky od ranního slunka přes jižní světovou stranu až k večernímu západu. Na pozemku je ještě skleník. Jedná se o pěkné místo vhodné k rekreaci a relaxaci, mezi oblíbené patří Regenerační provozovna lázně Láskov v obci Bradlec-Kosmonosy. V okolí rybníky, řeka Jizera a lesy. V obci sportovní areál, fotbalové hřiště, MŠ a soukromá MŠ Sedmikráska, Hostinec na Rozhledně a restaurace a penzion Vista. Veškerá občanská vybavenost je nejblíže vzdálena 6,3 km, to je 10 minut vozem do Mladé Boleslavi. Do Turnova vzdáleného 26,9 km trvá jízda vozem 20 minut, do Jičína vzdáleného 36,1 km nebo do Liberce 46,8 km, je Bradlec vzdálen 33 minut vozem. Od České Lípy vzdálené 46,1 km je to 38 minut nebo od okraje Prahy vzdáleného 59 km, trvá jízda 40 minut. Autobusová zastávka Bradlec, jejíž BUS jede do Mladé Boleslavi a Kosmonos, je od pozemku 600 m, což je 9 minut chůze. Nejbližší obchod potravin je vzdálen 6 minut pěší chůze v Brodci - Kosmonosích.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena pozemku: 2 450 000 Poznámka: Včetně provize Číslo nabídky: 314-NP00099 Obec: Bradlec

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

2 450 000

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

fullname: fname: phone: email:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Veronika Morávková
Veronika Morávková
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
phone: lname: fname:

Podrobné informace

Kategorie Pozemky
Druh pozemku Zahrady
Celková plocha m2 388
Voda Voda - dálkový vodovod
Odpad Kanalizace
Umístění objektu Okraj obce
Inženýrské sítě Vodovod, kanalizace, elektřina
Rok kolaudace 2001
Vyhláška 264/2020 Sb.
Poloha zadaná inzerátem je obec